Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.
Start
Dzień Otwarty Szkoły
Dnia 5 marca 2013 roku po raz kolejny w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla rodziców i uczniów przyszłorocznych klas „0” oraz klas pierwszych. Dzień ten, to już tradycja. Spotkanie co roku ułatwia rodzicom podjęcie decyzji o wyborze placówki kształcenia dla swoich pociech. Wszystkie przybyłe w tym dniu dzieci otrzymały przy wejściu naklejki - wiosenne kwiaty w kilku kolorach. Jak co roku goście mogli obejrzeć program artystyczny przygotowany tym razem przez uczniów klasy II a pod opieką wychowawcy pani Małgorzaty Siemińskiej. Później przed zgromadzonymi gośćmi wystąpił zespół taneczny HaloMamo, złożony z uczennic klas IV - V, które trenują pod opieką pana Sebastiana Osmana. Następnie dzieci udały się na zajęcia:
  • plastyczne,
  • muzyczne,
  • informatyczne,
  • z języka angielskiego,
  • sportowe.

W czasie, gdy przyszli uczniowie naszej szkoły byli na swoich pierwszych lekcjach, rodzice mogli obejrzeć multimedialną prezentację szkoły oraz wysłuchać przemówienia Dyrektora Sosnowieckiej Delegatury Kuratorium Oświaty mgr Grzegorza Raczka i zapoznać się z ofertą szkoły przygotowaną przez Dyrektora szkoły. Rodzice przyszłych uczniów wzięli również udział w bardzo ciekawych lekcjach otwartych prowadzonych przez panie: Agnieszkę Kołodziejczyk z uczniami klasy II b, Beatę Grygutis z uczniami klasy II c i Beatę Galicką z uczniami klasy I b.

Dzieci wróciły z zajęć zadowolone z prezentami i razem z rodzicami mogły zwiedzić szkołę. Wielu rodziców w tym samym dniu zdecydowało się zapisać swoje dziecko do naszej szkoły.

 

Relacja fotograficzna z Dnia Otwartego:

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
administratorzy strony: Agnieszka Duszyc i Katarzyna Bugaj