Świetlica

Moi Kochani!

Przed nami bardzo trudny czas. Jak już wiecie Nasza Szkoła będzie zamknięta, aż do momentu, gdy uda się opanować sytuację. Do tego czasu naszą aktywność przenosimy, do miejsca, w którym czujecie się jak w domu – do Internetu. Przenosimy tutaj także świetlicę. Zamiast naszego towarzystwa i towarzystwa Waszych Kolegów i Koleżanek, będą wam musiały wystarczyć pliki takie jak ten, zamiast dywanu, będzie komputer lub tablet, lecz od czego mamy wyobraźnie?

Gdy uporacie się już ze wszystkimi zadaniami, jakie dostajecie od innych nauczycieli, to zawsze możecie zajrzeć do folderu świetlica. Tu codziennie (już od jutra), czekać będą na was nowe pomysły na prace plastyczne, spędzanie wolnego czasu, ale także informacje w jaki sposób należy sobie radzić w tej niecodziennej sytuacji.

Zadania jakie dla was przygotowuję nie są obowiązkowe, ale jeżeli ktoś chciałby pochwalić się efektami swojej pracy, to możecie przesłać je na szkolny Messenger, a my opublikujemy najciekawsze prace na naszym szkolnym Facebooku.

Do usłyszenia jutro!

Katarzyna Pietkiewicz