W dniu 29.11.2016 r. w naszej szkole odbył się bal andrzejkowy dla zuchów i harcerzy. Każdy musiał przyjść w stroju ulubionego bohatera z bajki lub książki. Zuchy przebrały się za smerfy ponieważ  zdobywali sprawność smerfa. Harcerze zaś przygotowywali wróżby andrzejkowe. Na początku każdy podchodził do stanowisk i wróżył sobie: kim będzie w przyszłości, jakiego będzie miał męża lub żonę, za ile lat wyjdzie za mąż albo się ożeni, ile będzie miał dzieci, jakie będzie miał życie, gdzie będzie mieszkał i wiele, wiele innych wróżb. Następnie był mały, słodki poczęstunek. Później wszyscy razem stanęliśmy w kręgu w którym pląsaliśmy, śpiewaliśmy i bawiliśmy się. Zabawa andrzejkowa przebiegała tak wesoło i radośnie, że nawet nie zorientowaliśmy się kiedy dobiegła końca. To był dzień pełen wrażeń i emocji!

Czuwaj!
Nikola Porada

Relacja fotograficzna: