Myliłby się ten, kto myślałby, że Jasełka to historia dawno przebrzmiała i wszystkim dobrze znana. Tegoroczne przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez Koło Teatralne pod opieką pani Eweliny Adamczyk przypomniało nam istotę tych najpiękniejszych w naszej chrześcijańskiej tradycji świąt

Owszem, byli Trzej Królowie, pastuszkowie, aniołowie i Święta Rodzina, tyle, że nie w Betlejem, ale tuż za rogiem, tuż za drzwiami naszego domu. Poszukiwali miejsca dla Boga – serca człowieka. Serca, które w czasie świątecznym tak bardzo zajęte sprzątaniem, zakupami, gotowaniem, że brakuje w nim miejsca dla Bożej Dzieciny. O tym przypomnieli nam nasi aktorzy:

 • Karolina Obieżyńska
 • Lidia Stachurska
 • Emilia Cugowska
 • Maria Jabczyńska
 • Maja Sołtysik
 • Gabriela Socha
 • Barbara Parafinuk
 • Aleksandra Gzyl
 • Maja Kruczek
 • Kacper Duda
 • Wojciech Janik
 • Igor Flak
 • Michał Szlęzak

Relacja fotograficzna z przedstwienia Koła Teatralnego