Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2009/2010:

 • Tytuł laureata Konkursu Interdyscyplinarnego „Podróże w głąb naszej przeszłości” otrzymała Emilka Stachurska z klasy VI b
 • Tytuł laureata w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur uzyskał Marcel Rychlewski z klasy VI b
 • I miejsce w I Międzyszkolnego Konkursu Historyczno - Regionalno - Informatycznego "Zamki jury krakowsko - częstochowskiej. Będzin" organizowanego przez Gimnazjum nr 10 w Sosnowcu zajęła Emilka Stachurska z klasy VI b
 • Tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „Olimpus” z Języka Angielskiego w kategorii klas V uzyskały: Nicole Deneka z klasy V c, Wiktoria Stachura z klasy V c, Teresa Żaba z klasy V c
 • Tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „Olimpus” z Języka Angielskiego w kategorii klas VI uzyskali: Agnieszka Gucwaz klasy VI b, Emilia Stachurska z klasy VI b, Michał Kaganiec z klasy VI a, Jakub Jankowski z klasy VI b, Olimpia Buczek z klasy VI c, Brygida Borsut z klasy VI a, Florentyna Zając z klasy VI b
 • Tytuł laureata w Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX w kategorii klas V uzyskali: Teresa Żaba z klasy V c, Wiktoria Stachura z klasy V c, Michał Graca z klasy V b
 • Tytuł laureata w Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX w kategorii klas VI uzyskały: Agnieszka Gucwa z klasy VI b, Emilia Stachurska z klasy VI b, Florentyna Zając z klasy VI b
 • I miejscew zawodach lekkoatletycznych „Sosnowieckie czwartki lekkoatletyczne szkół podstawowych” zajęła Brygida Borsut z klasy VI b
 • I miejsce w zawodach lekkoatletycznych „Sosnowieckie czwartki lekkoatletyczne szkół podstawowych” zajęła Anna Gołębiowska z klasy V b
 • I miejsce w konkursie literackim „Witamy w krainie bajkolandii” zajęła Agnieszka Gucwa z klasy VI b
 • II miejsce w I Międzyszkolnego Konkursu Historyczno - Regionalno - Informatycznego "Zamki jury krakowsko - częstochowskiej. Będzin" organizowanego przez Gimnazjum nr 10 w Sosnowcu zajęła Agnieszka Gucwa z klasy VI b
 • II miejsce w X Międzyprzedszkolno – szkolnym konkursie recytatorskim „Przyroda w literaturze dla dzieci”organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Sosnowcu zajął Kamil Oleksy z klasy II a
 • III miejsce w zawodach lekkoatletycznych „Sosnowieckie czwartki lekkoatletyczne szkół podstawowych” zajęła Weronika Stawiarska z klasy VI
 • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym pt. „Bliskie spotkania III stopnia z Balladyną” zajęła drużyna w składzie: Agnieszka Gucwa z klasy VI b, Emilka Stachurska z klasy VI b i Łukasz Tyszkiewicz z klasy VI b
 • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Zima w poezji” zajął Kamil Oleksyz klasy II a
 • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur uzyskały: Florentyna Zając z VI b oraz Weronika Dudaz VI b
 • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Zima w poezji” otrzymał Mateusz Cichyz klasy I b

GRATULUJEMY!!