Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski zaprasza do uczczenia ostatniego dnia przed feriami! Będzie to Dzień w piżamie. Świętujmy!!!!

Ostani dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia to czas podsumowań oraz rozstrzygnień działań SU.
W zadaniach kalendarza adwentowego wzięło udział około 200 uczniów.

Dnia 20 – 21 grudnia 2023 roku  odbył się konkurs Samorządu Uczniowskiego na najdłuższy łańcuch recyklingowy. Co roku rywalizacja jest zacięta, a zespoły klasowe wykazują się niezwykłą mobilizacją i pracą zespołową.

Święta tuż, tuż.... Gotowi na ostatnie wyzwania adwentowe?

Kontynuujemy naszą zabawę  z Samorządem Uczniowskim. Święta coraz bliżej!!!

Samorząd Uczniowski zaprasza do zabawy!!! Szczegóły w artykule.

29 listopada uczniowie klas 4-8 mogli wywróżyć sobie, co ich czeka w przyszłości. Kilka naszych wróżek odwiedziło wszystkich uczniów w klasach, by za pomocą swych magicznych umiejętności wywróżyć imię przyszłej miłości, czy też odpowiedzieć na pytanie: co przyniesie mi los.

Samorząd Uczniowski zaprasza do zabawy. 24 listopada przyjdź do szkoły z ulubioną maskotką - unikniesz pytania i dostaniesz żelkowego miśka.

18 października odbyło się pierwsze zebranie nowego Samorządu Uczniowskiego z Panią Dyrektor Beatą Grygutis. Przedstawiono bardzo ciekawe inicjatywy uczniowskie, na podstawie których sporządziliśmy harmonogram działań. To będzie udany rok!

6 października zrobiło się... słonecznie! Tak świętowaliśmy Dzień Uśmiechu...

W wyniku wyborów przeprowadzonych 4 października, ogromną przewagą zwyciężyła partia Dream Team.

Przedstawiamy nowy Samorząd Uczniowski

Julia Jamrozik - przewodnicząca

Michał Danek, Matylda Walotek - zastępcy

2 października uczciliśmy miniony Dzień Chłopaka świętując go Dniem w Krawacie.  Nie miało znaczenia, czy się jest chłopcem czy dziewczynką. Liczyła się tylko dobra zabawa i poczucie humoru, do którego dodatkiem miał być krawat. Wszyscy wyglądali elegancko i uroczyście, a przy tym odrobinę zabawnie.

29 września w naszej szkole odbyła się przerwa przedwyborcza, podczas której kandydaci do Samorządu Uczniowskiego prezentowali swoje programy i zachęcali do oddania na nich głosu.
Kandydują partie:
- Atomówki
- Dream Team
- Plombir czyli Misie
- USA
- Wspaniała Trójka

Pod koniec września w naszej szkole odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego kl. 4-8 oraz poprzedzająca je kampania wyborcza i przerwa przedwyborcza. Ale już teraz zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury. Startować mogą uczniowie klas 7 i 8. Zgłaszamy trzyosobowe zespoły ("partie"), które w całości będą tworzyły SU (przewodniczący/a, 2 zastępców). Partie zgłaszamy do 22 września do p. Federowicz, p. Topolskiej lub p. Majcher.
Czekamy na Was!

W imieniu opiekunów SU, Dyrekcji, grona pedagogicznego i całej społeczności szkolnej, dziękujemy Mai, Nadii i Julii, które wspaniale wywiązywały się w tym roku ze swoich obowiązków, tworząc Samorząd marzeń. To dzięki determinacji, pomysłowości i aktywności dziewczynek, udało się zrealizować wiele projektów, a nasza szkoła tętniła życiem. Dziękujemy i życzymy powodzenia w szkole ponadpodstawowej!

19 maja odbył się apel SU, podczas którego rozdano mnóstwo nagród w różnych konkursach. Gratulujemy!

17 kwietnia odbył się konkurs SU "Mistrz kostki Rubika". Nasi uczniowie udowodnili, że są mistrzami w tej trudnej grze!.

30 marca uczniowie naszej szkoły porzucili nudne plecaki i tornistry. Tego dnia książki noszone były w wózkach, koszykach, mikrofalówkach, pudłach, walizkach, a nawet koszach na śmieci. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego dnia.