Drodzy Uczniowie i Rodzice, docierają do nas informacje, że macie problemy z odczytywaniem wiadomości w dzienniku elektronicznym. Zamieszczamy instrukcję od administratora:

Link jak to zrobić:
Po tej operacji wszystko powinno działać.”

Pragnę również uspokoić zarówno Uczniów, jak i Rodziców – materiały przesyłane przez nauczycieli dotyczą jedynie powtarzania i utrwalania już poznanych treści. Linki do ciekawych platform, na których uczniowie mogą łączyć naukę z zabawą zamieszczamy również na szkolnym facebooku. Do 25 marca uczniowie nie będą oceniani, jedynie nagradzani pozytywnymi uwagami za aktywność. W przypadku decyzji Ministerstwa o przedłużeniu zawieszenia zajęć w szkołach będziecie Państwo informowani o wszystkich naszych postanowieniach w tym zakresie. Proszę uspokoić dzieci - dla nas również najważniejszy jest uczeń i jego poczucie bezpieczeństwa, nie realizacja podstawy programowej. Z drugiej strony wierzymy też, że uporządkowany rytm dnia i zwykłe codzienne czynności, jakimi dla uczniów jest nauka dają poczucie stabilności i normalności w tych trudnych dniach.

Życzę dużo zdrowia i spokoju!
Dyrektor Szkoły Beata Grygutis