W  dniach 22-24 maja 2013 roku odbyło się spotkanie robocze w ramach projektu Hello 2.0. Tym razem gościli nas Litwini.  Warsztaty szkoleniowe odbywały się w Kownie w ,,ŚILO" PRADINE MOKYKLA. Spotkanie poświęcone było pracom na raportem końcowym z realizacji projektu.

Mieliśmy okazję zwiedzić szkołę, uczestniczyć w lekcjach i obejrzeć fantastyczny program artystyczny w wykonaniu szkolnego zespołu regionalnego.  Razem z przewodnikiem spacerowaliśmy urokliwymi uliczkami  Kowna i  poznaliśmy  jego zabytki.  Jedną  z atrakcji była wycieczka do stolicy państwa - Wilna. Zwiedzaliśmy tam miejsca związane z życiem i twórczością sławnych Polaków.  Później w Troki podziwialiśmy zamek położony nad pięknym jeziorem.  Ten wjazd na długo pozostanie w naszej pamięci.

Relacja fotograficzna z wizyty