W dniach 28-29 maja 2014 roku gościliśmy w naszej szkole nauczyciela ze szkoły partnerskiej New Seaham Academy w Wielkiej Brytanii.

Pani Carly Hills przyjechała do nas w ramach realizowanego projektu "SMALL Europe" na tzw. Job-shadowing. Jest to rodzaj praktyki zawodowej, odbywanej w instytucji oświatowej, polegającej na poznawaniu pracy na danym stanowisku poprzez obserwację zadań wykonywanych przez innych nauczycieli.

Pani Hills chciała poznać strukturę organizacyjną naszej szkoły oraz polski system edukacji. Podczas pobytu w naszej szkole obserwowała różne zajęcia dydaktyczne oraz była gościem honorowym podczas Norweskiego Dnia Comeniusa.

Mamy nadzieję, że  wizyta w naszej szkole była dla niej miłym i niezapomnianym doświadczeniem.