W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły w dwóch kategoriach wiekowych - klasy 0-III i IV - VI. Nagrodzonych zostało pięć pierwszych  miejsc w każdej kategorii wiekowej. Wybrane kartki świąteczne wysłaliśmy do szkół partnerskich w ramach projektu „Sharing Myths And Local Legends of Europe” - SMALL  Europe – „Dzielenie się mitami i lokalnymi legendami Europy”. Nagrody w Szkolnym Konkursie Plastycznym na Kartkę świąteczną organizowanym w ramach projektu „Sharing Myths And Local Legends of Europe” - SMALL  Europe – „Dzielenie się mitami i lokalnymi legendami Europy” otrzymali:

w kategorii klas 0-III:

  • Małgorzata Sitko III c
  • Łukasz Soroka 0b
  • Wojciech Rzońca III b
  • Małgorzata Muszyńska III b
  • Emilia Damek 0a

w kategorii klas IV-VI:

  • Alicja Grzejdziak VI b
  • Julia Gaweł V b
  • Bartosz Zagrodzki V a
  • Jakub Karalus VI c
  • Alicja Piotrowska V b

Zdjęcia prac: