Konkurs plastyczny 
"Karol Wojtyła – miłośnik  gór i przyrody"

Zapraszamy całą społeczność szkolną do wzięcia udziału w konkursie plastycznym związanym z osobą naszego Patrona. Hasłem przewodnim konkursu są słowa przyszłego Papieża: „Góry najpiękniejszym darem natury dla człowieka”.

Zadaniem uczestników Konkursu będzie przedstawienie górskiej pasji Patrona naszej Szkoły, ukazanie piękna gór oraz przyrody z nimi związanej, szlaków, które przemierzał jako niestrudzony Pielgrzym.

Technika wykonania pracy jest dowolna, np. rysunek pastelami, akwarela, szkic ołówkiem, kolaż… Praca powinna przedstawiać osobę naszego Patrona oraz miejsce, w którym przebywał podczas pieszych wędrówek.

Termin: 10 maja 2017 r.
Rozstrzygnięcie Konkursu: 12 maja 2017 r.

Prace plastyczne prosimy oddawać do Organizatorów: p. Agnieszki Karalus oraz p. Agnieszki Kołodziejczyk

Zapraszamy!