W dniach od 19 do 25 września uczniowie klas V a i V b brali udział w wycieczce nad morze do miejscowości Sianożęty. Od samego początku wszystkim dopisywał humor i chęć do zabawy. W czasie pobytu dzieci odwiedziły także Kołobrzeg, Ustronie Morskie i latarnię morską w Gąskach. Zajęcia dydaktyczne, dzięki ładnej pogodzie, odbywały się także na świeżym powietrzu. Nie ma to jak lekcja przyrody czy języka polskiego na plaży! Nie zabrakło również zabaw ruchowych podczas pobytu na plaży, a także na boisku. Uczestnicy brali także udział w grze terenowej, podczas której wykonywali przygotowane dla nich zadania. Wieczorami odbywały się zabawy integracyjne takie jak pokaz mody na wesoło, kalambury czy dyskoteki. Nie zabrakło także ogniska z pieczeniem kiełbasek. To był naprawdę udany wyjazd!!

Relacja fotograficzna z wycieczki: