W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczynamy szkolne obchody tego święta.
Zaczynamy już w piątek 9 listopada 2018 roku.


- 2 godzina lekcyjna - drużyny (dwie osoby) reprezentujące klas: I a, I c, II b, III b, IV a, V a, V c będą brały udział w konkursie wiedzy dotyczącego symboli narodowych. Zapraszamy do sali nr 11
- 4 godzina lekcyjna - o godzinie 10.55 klasy starsze, a klasy młodsze o godzinie 11 schodzą do sali gimnastycznej, od razu ustawiamy się w rzędach – będziemy układać „żywą” flagę – uczniowie przychodzą w tym dniu w białych lub czerwonych koszulkach i zależnie od tego ustawiają się w odpowiednim miejscu (proszę o przekazanie tych uwag uczniom już w salach oraz dopilnowanie dyscypliny podczas ustawiania); o godzinie 11.11 odśpiewamy wspólnie wszystkie 4 zwrotki hymnu. Uczniowie klas starszych proszeni są o przyniesienie białych i czerwonych balonów.
- Na długich przerwach zapraszamy na 1 piętro do wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych
- 5 godzina lekcyjna - drużyny (dwie osoby) reprezentujące klas: I b, II a, III a, IV b, IV c, IV d, V b, V d będą brały udział w konkursie wiedzy dotyczącego symboli narodowych. Zapraszamy do sali nr 6