Dnia 24 czerwca 2016 roku o godzinie 9.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas szóstych. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli powitała Pani Dyrektor Małgorzata Jedlińska. Wpisami do Złotej Księgi uhonorowani zostali najwybitniejsi uczniowie klas szóstych – Lidia Stachurska, Emilia Cugowska, Sara Szafruga, Anna Wiklik, Dariusz Nowak z kl. VI a oraz Aleksandra Woźniak z kl. VI b.

 Poczet sztandarowy klas szóstych dokonał uroczystego przekazania sztandaru szkoły uczniom klas piątych, którzy od tego momentu będą pełnić tę zaszczytną funkcję. Następnie Dyrektor szkoły wraz z wychowawcami wręczyli świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy w klasyfikacji końcoworocznej uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 i wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania oraz podziękowali za współpracę najbardziej zaangażowanym w życie szkoły rodzicom.

Z klasy VI a – wych. pani Iwona Szafraniec:

 1. 1)      Inga Będkowska
 2. 2)      Magdalena Sady
 3. 3)      Jakub Dulik
 4. 4)      Antoni Gruba
 5. 5)      Mateusz Kowalski
 6. 6)      Piotr Lebelt
 7. 7)      Sebastian Michałowski
 8. 8)      Mateusz Odrzywołek
 9. 9)      Jakub Piątkowski

Z klasy VI b – wych. pani Katarzyna Zabłocka:

 1. 1)      Laura Jarek
 2. 2)      Karolina Obierzyńska
 3. 3)      Amelia Starostka
 4. 4)      Klaudia Strzelczyk
 5. 5)      Patrycja Szydrzysko
 6. 6)      Paulina Szydrzysko
 7. 7)      Justyna Urban
 8. 8)      Natasza Wojciechowska
 9. 9)      Klaudia Zakrzewska
 10. 10)    Natalia Zaręba
 11. 11)    Antoni Hom
 12. 12)    Kacper Maderski
 13. 13)    Kamil Neuman
 14. 14)    Mateusz Szczepaniak

Następnie pani Dyrektor wraz z wychowawcami podziękowała rodzicom uczniów klas szóstych za współpracę i zaangażowanie - pani Annie Sady, pani Gabrieli Stachurskiej, pani  Agnieszce Odrzywołek, pani Ilonie Krysiak-Grubie, pani Jolancie Obierzyńskiej, pani Marii Starostce, pani Joannie Szczepaniak, panu Witoldowi Hom.

Swoich starszych kolegów pożegnali uczniowie klas pierwszych i piątych. Wielu absolwentów zostało uhonorowanych pamiątkowymi medalami, związanymi z ich zainteresowaniami i uzdolnieniami, nieraz trochę z przymrużeniem oka ;) Na zakończenie uczniowie klas szóstych podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za opiekę i pomoc, zabrzmiał ostatni dzwonek, w wielu oczach pojawiły się łzy wzruszenia i pożegnaliśmy naszych absolwentów, życząc im wiele szczęścia na nowej drodze życia :)

Relacja fotograficzna:

O godzinie 10.30 rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas IV i V.  Klasy IV – VI przez cały rok szkolny rywalizowały ze sobą o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły. W tym roku tytuł Super Klasy i Puchar zdobyła klasa V c pod opieką wychowawcy pani Agnieszki Karalus - gratulujemy!

Dyrektor szkoły wraz z wychowawcami wręczyli świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy w klasyfikacji końcoworocznej uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 i wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania.

Z klasy IV a – wych. pani Katarzyna Bugaj:

 1. Martyna Adamczyk
 2. Milena Doniecka
 3. Karolina Drajczyk
 4. Małgorzata Jęsiak
 5. Natalia Jurga
 6. Anastazja Kurkowska
 7. Nikola Porada
 8. Paulina Rataj
 9. Zuzanna Suchojad
 10. Jan Bała
 11. Jakub Kaczmarek
 12. Wiktor Soliński
 13. Szymon Sowiński
 14. Michał Wlazło
 15. Adam Zaród

Z klasy IV b – wych. pani Iwona Chlewicka:

 1. Antonina Romanowicz
 2. Kamila Słota
 3. Roksana Wilk
 4. Dawid Kowalczewski
 5. Daniel Mołoń

Z klasy V a – wych. pani Dagmara Łęgosz - Cegłowska:

 1. Oliwia Chaber
 2. Nikola Kowalik
 3. Emilia Nankiewicz
 4. Maja Ruszkiewicz
 5. Agata Sosińska
 6. Oliwier Jędrzejczyk
 7. Jakub Pisiałek
 8. Jakub Tworkowski

Z klasy V b – wych. pani Jolanta Cypel:

 1. Karolina Hernicka
 2. Aleksandra Manterys
 3. Małgorzata Muszyńska
 4. Karolina Piekarczyk
 5. Gabriela Socha
 6. Kajetan Dzik
 7. Nikodem Kapral
 8. Dominik Liburski
 9. Ksawery Małecki
 10. Wojciech Rzońca
 11. Olaf Więcek

Z klasy V c – wych. pani Agnieszka Karalus:

 1. Martyna Biedroń
 2. Nikola Błażejewska
 3. Julia Gradzińska
 4. Maria Jabczyńska
 5. Anna Kopytko
 6. Kornelia Kot
 7. Martyna Misiak
 8. Julia Kozielska
 9. Małgorzata Sitko
 10. Michalina Szydrzysko
 11. Marcel Badoń
 12. Wiktor Bożek
 13. Jakub Koralewicz
 14. Jakub Okulski
 15. Krzysztof Ornowski
 16. Mateusz Romanek

Relacja fotograficzna:

O godzinie 12.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-III. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu szkoły zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli powitała Pani Dyrektor Małgorzata Jedlińska. Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy  3a pod opieką wychowawcy pani Beaty Kordalskiej, która wszystkich wprowadziła w wakacyjny nastrój.

Relacja fotograficzna: