Dnia 2 marca 2017 roku po raz kolejny w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla rodziców i uczniów przyszłorocznych klas pierwszych.

Dzień Otwarty już od dawna wpisał się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. Spotkanie to każdego roku pomaga rodzicom w podjęciu decyzji o wyborze placówki kształcenia dla swoich pociech.

Wszystkie przybyłe w tym dniu dzieci otrzymały przy wejściu kotyliony w kilku kolorach, które decydowały o tym, w jakich zajęciach wezmą udział.

Spotkanie poprowadziła pani Grażyna Jeżewska, która po powitaniu gości przez reprezentantów harcerzy i zuchów z naszych szkolnych drużyn, oddała głos młodym aktorom ze szkolnego Koła Teatralnego „Zza Kurtyny”. Pod kierunkiem pani Eweliny Adamczyk przygotowali oni dwie etiudy do wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima:„ Na straganie” oraz „Ptasie radio” .

Następnie dzieci udały się na zajęcia plastyczne, sportowe i językowe.

W czasie, gdy przyszli uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w swoich pierwszych lekcjach, rodzice mogli obejrzeć multimedialną prezentację szkoły oraz zapoznać się z ofertą placówki przygotowaną przez Dyrektora szkoły panią Małgorzatę Jedlińską.

Dzieci obdarowane i zadowolone wróciły z zajęć i razem z rodzicami mogły zwiedzić szkołę.

Wielu rodziców w tym samym dniu zdecydowało się zapisać swoje dziecko do naszej szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu!

Relacja fotograficzna: