Dnia 01.06.2017 w godz.9:00-12:30 odbyły się w naszej szkole rozgrywki sportowe klas IV - VI. A wszystko to z okazji Dnia Dziecka. W sportowej atmosferze nauczyciele wraz ze swoimi klasami uczestniczyli w turniejach gier zespołowychsmile. Odbyły się turnieje; mini piłki nożnej, mini siatkówki, mini koszykówki dziewcząt i chłopców, dwóch ogni, przerzucanki oraz indywidualne rozgrywki tenisa stołowego. W ten piękny, słoneczny dzień czas umilał nam muzyką i swoimi oryginalnymi animacjami DJ Tabak, za co wielkie dzięki.

Niespodzianką był zdrowy katering w postaci jabłek oraz mniej zdrowego soku jabłkowego. A uwieńczeniem okazał się poczęstunek uczniów przez swoich wychowawców - LODAMI !!! Wkrótce zostanie zorganizowany APEL PODSUMOWUJĄCY ten dzień i rozdanie dyplomówsmile. Na dany moment dziękuję serdecznie wszystkim nauczycielom i wychowawcom, którzy pomogli przy organizacji i przeprowadzeniu rozgrywek, a uczniom klas IV-VI gratuluję zwycięstw i postawy fair play. Ze sportowym pozdrowieniem Osman Sebastian

Relacja fotograficzna: