Dnia 23 czerwca 2017 roku o godzinie 9.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas IV - VI. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli powitała Pani Dyrektor Małgorzata Jedlińska.
Następnie Dyrektor szkoły wraz z wychowawcami wręczyli świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy w klasyfikacji końcoworocznej uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 i wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania oraz podziękowali za współpracę najbardziej zaangażowanym w życie szkoły rodzicom.
Z klasy IV a – wych. pan Sebastian Osman:
- Marlena Biernat
- Nina Markowicz
- Agata Piekarczyk
- Anita Rudnicka
- Jagoda Strzelczyk
- Emilia Szymańska
- Kamil Nowak
- Adrian Stępień
- Konrad Zadworny
Z klasy IV b – wych. pani Maria Brzęska:
- Maja Bielawska
- Julia Donek
- Aneta Kliks
- Alicja Lalewicz
- Julia Lalewicz
- Julia Panuszewska
- Sonia Skitał
- Maja Zaród
- Magdalenia Ziobro
- Jakub Paliwoda
- Filip Rogacz
- Tomasz Sitko
Z klasy IV c – wych. pani Iwona Szafraniec:
- Julia Adamczyk
- Oliwia Ferdek
- Maja Gruba
- Klaudia Grząba
- Zuzanna Gulińska
- Olga Jachymczyk
- Weronika Kamińska
- Maria Nowak
- Karolina Palik
- Laura Poniewierska
- Emil Filipiak
- Karol Grygutis
- Maciej Zubek
Z klasy Va - wych. pani Katarzyna Bugaj:
- Martyna Adamczyk
- Milena Doniecka
- Karolina Drajczyk
- Małgorzata Jęsiak
- Natalia Jurga
- Małgorzata Koźbiał
- Anastazja Kurkowska
- Nikola Porada
- Paulina Rataj
- Zuzanna Suchojad
- Jan Bała
- Jakub Kaczmarek
- Wiktor Soliński
- Szymon Sowiński
- Michał Wlazło
Z klasy Vb - wych. pani Iwona Chlewicka:
- Aleksandra Michalska
- Roksana Wilk
- Dawid Kowalczewski
Z klasy VIa - wych. pani Dagmara Łęgosz-Cegłowska:
- Olivia Chabek
- Nikola Kowalik
- Emilia Nankiewicz
- Maja Ruszkiewicz
- Agata Sosińska
- Jakub Pisiałek
- JakubTworkowski
Z klasy VIb - wych. pani Jolanta Cypel:
- Karolina Hernicka
- Zuzanna Konieczna
- Małgorzata Muszyńska
- Karolina Piekarczyk
- Gabriela Socha
- Kajetan Dzik
- Dominik Liburski
- Ksawery Małecki
- Bartosz Nyga
- Wojciech Rzońca
- Olaf Więcek
Z klasy VIc - wych. pani Agnieszka Karalus:
- Martyna Biedroń
- Nikola Błażejewska
- Maria Jabczyńska
- Anna Kopytko
- Kornelia Kot
- Julia Kozielska
- Martyna Misiak
- Małgorzata Sitko
- Michalina Szydrzysko
- Julia Śliwka
- Marcel Badoń
- Jakub Koralewicz
- Jakub Okulski
- Mateusz Rzońca
Klasy IV – VI przez cały rok szkolny rywalizowały ze sobą o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły. W tym roku tytuł Super Klasy i Puchar zdobyła ponownie klasa VI c pod opieką wychowawcy pani Agnieszki Karalus - gratulujemy!
Akademię dla klas IV - VI zakończył krótki występ artystyczny w wykonaniu uczniów klasy VIb pod opieką wychowawcy pani Jolanty Cypel.
O godzinie 11.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-III. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu szkoły zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli powitała Pani Dyrektor Małgorzata Jedlińska. Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 3a pod opieką wychowawcy pani Małgorzaty Siemińskiej, która wszystkich wprowadziła w wakacyjny nastrój.