Maria Jabczyńska uczennica klasy VIc po 15 tygodniach zmagania się z bardzo trudnymi pytaniami o Wielkiej Brytanii i pozostałych krajach angielskiego obszaru językowego, znalazła się w gronie 20 laureatów wojewódzkiego konkursu internetowego UKisOK9.

Serdecznie gratulujemy i podziwiamy Marysię za jej ogromną wiedzę, zaangażowanie i cierpliwość. Marysia z ilością punktów 211 uplasowała się na 13 miejscu spośród 44 uczestników. Do zwycięstwa zabrakło jej zaledwie 18,5pkt. W piątek 9.06.2017r. Marysia weżmie udział w uroczystej ceremonii wręczenia nagród w Katowicach w Szkole Podstawowej nr 34 im. Mikołaja Kopernika. Atrakcją przygotowaną przez organizatorów jest udział laureatów w warsztatach językowych "Cruel Kings and Mean Queens" prowadzonych przez anglika Rossa Mulkerna.

Congrats on your success !!!