9 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 34 im. Mikołaja Kopernika w Katowicach - Ligocie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Wojewódzkim Konkursie Internetowym "UKisOK9". Maria Jabczyńska z klasy VI c znalazła się w gronie 20 laureatów tego konkursu. Marysia z ilością punktów 211 uplasowała się na 13 miejscu spośród 44 uczestników. Do zwycięstwa zabrakło jej zaledwie 18,5pkt. Przez 15 tygodni  Marysia codziennie (także w sobotę i niedzielę!) udzielała odpowiedzi na naprawdę trudne pytania z zakresu historii, kultury, nauki, polityki, geografii, architektury, sportu, literatury i języka Zjednoczonego Królestwa oraz pozostałych krajów angielskiego obszaru językowego.

Marysia wykazała się niezwykłą wiedzą, zaangażowaniem, obowiązkowością, uporem, sprytem i cierpliwością.

Congratulations on your success!

 

Wojewódzki Konkurs Internetowy UKisOK9