Uczniowie klas I – III organizują WIELKĄ zbiórkę dla zwierząt w Schronisku Sosnowiec – Milowice.

Apelujemy do wszystkich ludzi o wielkim sercu i pełnej szafie! Zima to wyjątkowo trudny okres dla schronisk. Jeśli robisz porządki pamiętaj, że rzeczy, które wyrzucasz mogą okazać się przydatne dla zwierzaków ze schroniska. Przedmioty codziennego użytku takie jak: miski, garnki, ręczniki, koce, materace, posłania, stare polary, ciepłe swetry, bluzy i inne rzeczy którymi można dogrzewać zwierzęta podczas mroźnych dni (np. słoma do ocieplania bud). A także jedzenie: ryże, makarony, jedzenie w puszkach dla psów i kotów oraz sucha karma.

Dary dla schroniska można przynosić do końca października, przekazać wychowawcy swojego dziecka lub zanieść do sali nr 8 (wielkie ,,gabaryty” można zostawić przy dyżurce).